Sablon:A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2014-ben oklevelet szerzett hallgatói A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2014-ben oklevelet szerzett hallgatói |
---|
Színművészek | |
---|
Színházrendezők - fizikai színházi koreográfus-rendező szakirány | |
---|
Mozgókép - vágó szakirány | Bacskai Brigitta · Bodoky Eszter Dorottya · Duszka Péter Gábor · Gerson Sára · Mezei Áron · Szabó Tamás · Szalai Dániel · Tálas Zsófia Osztályvezető tanár: Sellő Hajnal |
---|
Mozgókép - hangmester szakirány | Bodnár Dávid · Bohács Tamás · Érsek Lajos · Horváth Andor · Lente Viktor · Mukli Bence · Péterffy Máté · Tóth Benedek · Zolnai Eliza Osztályvezető tanár: Balázs Gábor |
---|
Mozgókép - film- és televíziórendező szakirány | Badits Ákos · Fila Zsófia · Hartung Attila János · Kemény Lili · Kovács István · Szabó Mátyás · Visky Ábel Osztályvezető tanár: Janisch Attila, Szász János |
---|
Gyártásszervezők | Albert Zoltán · Dósa Bernadett · Éder Mariann · Molnár Dániel · Reich Ida · Vogel Eszter Osztályvezető tanár: Hutlassa Tamás |
---|
Kameraman | Balázs István Balázs · Deák Kristóf · Dévényi Zoltán · Kiss András · Kürti István · Nagy Marcell · Tóth Evelin Judit Osztályvezető tanár: Máthé Tibor |
---|
Televíziós műsorkészítők | Bakony Alexa · Balla Dorottya · Bertók Andrea · Damokos Attila · Érdi Zsófia · Farkas Zsófia · Fogarasi Dóra Eszter · Görbicz Győző Salamon · Haris Péter · Kovács Eszter · Pálfi Benjámin · Schuster Katinka · Szórád Máté · Tóth Ildikó Osztályvezető tanár: Kolosi Péter, Zilahy Tamás |
---|
Látványtervező művészek | Galántai Zita · Illés Attila · Miklós Dániel · Nagy Szilvia · Pázmány Virág Ágnes · Szabó Katalin · Tasnádi Zsófia Osztályvezető tanár: M. Tóth Géza |
---|
Dokumentumfilm-rendező művészek | Dömötör Tamás · Gaszner Veronika · Haragonics Sára · Meggyes Krisztina · Molvay Norbert · Szakonyi Noémi · Vincze Máté Osztályvezető tanár: Almási Tamás, Kékesi Attila |
---|
Évfolyamok: 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 |
Sablon:A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2017-ben oklevelet szerzett hallgatói A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2017-ben oklevelet szerzett hallgatói |
---|
Színművész | |
---|
Színművész - bábszínész | |
---|
Drámainstruktor - drámajátékos | Boros Bálint · Boros Tamás László · Fodor Fanni Laura · Kállai Ákos · Karaivanov Lilla · Lakatos Dóra · Nagy Emese · Sipos Rozita · Szalai Ádám Zsolt · Szegedi Tamás András · Szendrey Gitta · Szepes Anna · Széplaki Nóra Erika · Török Tímea · Zewde Eszter Viktória Osztályvezető tanár: Golden Dániel; Gáspár Máté |
---|
Filmoperatőr művész | Balázs István Balázs · Deák Kristóf Márton · Dévényi Zoltán · Kiss András József · Kürti István · Nagy Marcell · Tóth Evelin Judit Osztályvezető tanár: Máthé Tibor |
---|
Filmrendező művész MA | Csata Hanna · Csoma Sándor · Hartung Attila János · Kemény Lili · Kovács István · Szén János · Szentpéteri Áron · Visky Ábel |
---|
Színházrendező - Bábszínházi rendező | |
---|
Televíziós műsorkészítő | Balogh Eszter · Budai Dániel · Esterházy Miklós · Göttinger Magda · Hajdu Beáta · Hajdu Mariann · Halmos Ádám · Kádár Hanna · Michl Júlia · Osbáth Márk · Szabó Benjámin · Szekeres Szintia · Szilágyi Máté · Tóth Márk Osztályvezető tanár: Zilahy Tamás, Kolosi Péter |
---|
Évfolyamok: 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 |
Sablon:A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2018-ban oklevelet szerzett hallgatói A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2018-ban oklevelet szerzett hallgatói |
---|
Színművész | |
---|
Televíziós műsorkészítő | Ajkay Krisztina · Fodor Imre György · Kálomista László · Orsós Róbert · Pálffy Zsuzsa · Rákosy Zsófia · Sipos Dávid Günther Osztályvezető tanár: Zilahy Tamás, Szalai András Barna Zsuzsanna · Gerencsér Anna · Hernandez Franco Vivien · Hollósy Nóra · Varga Vanda · Weiner Dávid Leó · Zádori László · Zsiga Dorottya Osztályvezető tanár: Pistyur Veronika, Máté Krisztina |
---|
Kameraman I. | Ancsics Csaba · Fábián Márton · Gábor András · Németh József · Ottrok Balázs · Pusztai Géza Krisztián · Sárközy András · Tiszttartó Szilárd Osztályvezető tanár: Zilahy Tamás, Szalai András Bedécs Lola Liza · Fehér Ágoston Tamás · Kapitány Frigyes Oszkár · Meister Natália Nóra · Podányi Dániel · Tóth Máté Tamás · Vincze Alina Osztályvezető tanár: Medvigy Gábor, Kende János |
---|
Színházi dramaturg | Balázs Júlia · Bodor Panna · Fabacsovics Lili · Gábor Sára · Hegede Dorina · Kautzky-Dániel Máté · Kukk Zsófia Sára · Nagy Mihály · Sándor Júlia · Sényi Fanni · Szász Hanna · Varga Vanda · Varga Zsófia Osztályvezető tanár: Jákfalvi Magdolna, Upor László, Kárpáti Péter |
---|
Mozgókép - Hangmester | Balogh Péter Attila · Csizmadia Botond · Kiss Gergely Ábel · Kissik Petra · Mészáros Gábor · Necz Balázs · Seidl Domokos György Osztályvezető tanár: Balázs Gábor, Zányi Tamás |
---|
Mozgókép - Film- és televízió rendező | Gyimesi Anna · Korom Anna Beatrix · Nagy Lili · Rudolf Olivér · Szeleczki Rozália Anna · Török Marcell · Wrochna Marcell Osztályvezető tanár: Szász János, Janisch Attila |
---|
Mozgókép - Gyártásszervező | Juhász Renáta · Kossár Dániel · Kovács Krisztina · Marity Bianka Ildikó · Muhr Anita · Nagy Walter Áron · Schnabel Annabella Stefánia Osztályvezető tanár: Bosnyák Miklós, Hutlassa Tamás |
---|
Mozgókép - Vágó | Kis André · Kiss Viktória Anett · Kovács Domonkos · Majszin Éva · Málnási-Csizmadia Eszter · Pálfi Dániel · Szórád Máté Osztályvezető tanár: Lemhényi Réka, Kollányi Tamás |
---|
Dokumentumfilm-rendező művész | Bartha Máté · Fuchs Máté József · Hendrick Janey Leah · Kőrösi Máté · Losonci Pál · Püsök Botond Csaba · Réthy Dávid · Ugron Réka Osztályvezető tanár: Kékesi Attila, Almási Tamás |
---|
Filmdramaturg | Daoud Dániel · Dósa Bernadett · Horváth János Antal · Kertész Zsanett · Lányi Zsófia · Oláh Medárd Osztályvezető tanár: Szabó Iván, Németh Gábor |
---|
Látványtervező művész | Dian Bernadett · Erdélyi Zsóka Nelli · Michac Gábor · Radványi Anna · Széphelyi Ágnes Tünde · Torma Mária · Tóth Ádám Osztályvezető tanár: Rajk László |
---|
Évfolyamok: 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 |
Sablon:A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2020-ban oklevelet szerzett hallgatói A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2020-ban oklevelet szerzett hallgatói |
---|
Színművész | |
---|
Színházrendező – fizikai színházi koreográfus-rendező szakirány | |
---|
Filmdramaturg (osztatlan) | Danszki Fruzsina Klára · Dobány Péter · Galambos Eszter Bojána · Kádár Laura Daniella · Kocsányi András János · Kungl Zsigmond · Richolm Orsolya · Soós András Osztályvezető: Németh Gábor, Forgách András |
---|
Mozgókép – dramaturgia | |
---|
Mozgókép – Gyártásszervező | Berger Adél Sára · Bittmann György · Dénes Viktória · Sági Bence · Sulyok Hanna Ira · Veres Márton Osztályvezető: Kemény Ildikó, Hutlassa Tamás |
---|
Mozgókép – film- és televíziórendező szakirány | Andella Mirtill · Botos Dániel · Konrád Franciska Zsuzsanna · Novák Péter Sámuel · Orzói Christopher · Tóth Lili Laura Osztályvezető: Gigor Attila, Enyedi Ildikó |
---|
Mozgókép – Kameraman | Csíkszentmihályi Ajnácska · Hámory Csaba · Hudák Dániel · Polgár Csaba · Tajti Krisztián · Vaszari Júlia Osztályvezető: Máthé Tibor, Babos Tamás |
---|
Mozgókép – vágó szakirány | Balogh Máté · Érdi Zsófia · Láng Alexandra · McBrayer Benjamin Robert · Molnár Dorottya Hanga · Nagy Ilka Janka Osztályvezető: Szalai Károly, Lemhényi Réka |
---|
Mozgókép – hangmester szakirány | Bobák Bence · Kerekes Gábor · Kovács-Vajda Bence · Nagy Botond · Somoskövi Bence · Tárkányi Áron Osztályvezető: Balázs Gábor, Zányi Tamás |
---|
Drámainstruktor – színjátékos szakirány | |
---|
Televíziós műsorkészítő | Bánszegi Rebeka · Bernáth Barbara · Budavári Balázs · Gelencsér Gábor Pál · Gilányi Fanni · Havadi-Nagy Zsálya · Karsai Kata · Kuczogi Jakab · Lakatos János · Nagy Szilárd · Trencsényi Ádám Osztályvezető: Zilahy Tamás, Kolosi Péter |
---|
Drámainstruktor - drámajátékos szakirány | Borsos Luca · Botka Dóra · Csikász Ágnes · Debreceni Luca · Dobos Eszter · Haragonics Zalán Áron · Hirmann Blanka · Hollósy Réka · Lévai Barbara · Magasi Dalma · Nagy Zsombor · Nyáry Pál · Rábavölgyi Tamás · Tölgyfa Gergely · Trömböczki Napsugár Villő · Villant Bálint Máté Osztályvezető: Golden Dániel, Gáspár Máté |
---|
Látványtervező művész | Csúcs Angéla · Dávid Attila · Devich Botond · Giliga Ilka · Juhász Judit · Kakas Réka · Kratochwill Ferenc · Szekér Viktória Réka Osztályvezető: M. Tóth Géza, Rajk László |
---|
Dokumentumfilm-rendező művész | Bicsák Boglárka · Bognár Flóra Ágnes · Debre Zsuzsanna Nóra · Hatházi Fanni · Mazzag Izabella · Takács Máté · Tóth Fruzsina Katica · Zalai Szilveszter Osztályvezető: Kékesi Attila, Almási Tamás |
---|
Évfolyamok: 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022 |
Sablon:A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2023-ban oklevelet szerzett hallgatói A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2023-ban oklevelet szerzett hallgatói |
---|
Színművész (prózai) | |
---|
Drámainstruktor - színjátékos BA | |
---|
Drámainstruktor - drámajátékos BA | - Aradi Fanni
- Bársonyosi Dávid Mihály
- Biró Dorottya
- Fahn Rebeka
- Fenyvesi Mihály
- Hevesi-Tóth Evelin
- Kárpáti Liza
- Kocsonya Zsófia
- Németh Orsolya
- Pethes Vivien
- Soós Márton
Osztályvezető: Golden Dániel |
---|
Televíziós műsorkészítő BA | |
---|
Színházi rendezőasszisztens | - Burák Dóra Kitti
- Kovács Kitti
- Magyar Elektra
- Sebestyén Anna
- Szabó Brigitta
- Tajti Boglárka Roberta
Osztályvezető: Herczeg Tamás |
---|
Dokumentumfilm - rendező művész MA | - Hostyánszky Lili
- Kis-Tóth Zalán
- Kotsis Gergely
- Sós Miklós Vilmos
- Vig Dávid
Osztályvezető: Barlay Tamás - Moys Zoltán
|
---|
Filmoperatőr művész MA | - Fekete Gergő
- Füzesi Tamás
- Hámory Csaba
- Krulik Marcell Benjámin
- Polhodzik Ádám
- Tamás Péter
Osztályvezető: Vecsernyés János |
---|
Filmrendező művész MA | - Bocsák Rita
- Derzsi Mátyás
- Dóczé Péter
- Gyimesi Domonkos
- Polgár Péter
- Riba Gergely
- Somossy Barbara Panna
- Szelestey Bianka Kitti
Osztályvezető: Koltai Lajos |
---|
Látványtervező művész MA | |
---|
- Évfolyamok: 2010
- 2011
- 2012
- 2013
- 2014
- 2015
- 2016
- 2017
- 2018
- 2019
- 2020
- 2021
- 2022
- 2023
- 2024
- 2025
- 2026
- 2027
- Kategória
|
|