Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — 50 метрів на спині (чоловіки)
50 метрів на спині (чоловіки) на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Дуне Арена | |||||||||
Дати | 29 липня (попередні запливи і півфінали) 30 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 55 з 46 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2015 | 2019 → |
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017 Будапешт (Угорщина) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
хай-дайвінг | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Водне поло | |||||
Цей шаблон:
|
Змагання з плавання на дистанції 50 метрів на спині серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбулись 29 і 30 липня.[1][2]
Рекорди
Станом на 29 липня 2017 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Лаєм Тенкок (GBR) | 24.04 | Рим, Італія | 2 серпня 2009 |
Рекорд чемпіонатів світу | Лаєм Тенкок (GBR) | 24.04 | Рим, Італія | 2 серпня 2009 |
Результати
Попередні запливи
Початок запливів 29 липня о 09:51.[3]
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 5 | Дзюнія Коґа | Японія | 24.54 | Q |
2 | 5 | 4 | Каміль Лакур | Франція | 24.58 | Q |
3 | 6 | 4 | Сюй Цзяюй | Китай | 24.78 | Q |
3 | 7 | 5 | Метт Греверс | США | 24.78 | Q |
5 | 5 | 3 | Жеремі Страв'юс | Франція | 24.80 | Q |
6 | 7 | 7 | Йонатан Копелев | Ізраїль | 24.86 | Q |
6 | 7 | 4 | Джастін Ресс | США | 24.86 | Q |
8 | 5 | 5 | Григорій Тарасевич | Росія | 24.88 | Q |
9 | 5 | 6 | Річард Бохуш | Угорщина | 24.93 | Q |
10 | 6 | 6 | Павло Санкович | Білорусь | 24.94 | Q |
11 | 5 | 1 | Апостолос Хрістоу | Греція | 24.99 | Q |
12 | 5 | 0 | Вон Ян Цзюн | Південна Корея | 25.10 | Q |
12 | 7 | 3 | Томаш Полевка | Польща | 25.10 | Q |
14 | 6 | 3 | Гільєрме Гвідо | Бразилія | 25.13 | Q |
15 | 4 | 3 | Хавєр Асеведо | Канада | 25.16 | Q |
16 | 6 | 1 | І геде Сіман судартава | Індонезія | 25.17 | Q |
17 | 6 | 2 | Климент Колесников | Росія | 25.23 | |
18 | 6 | 8 | Маттео Міллі | Італія | 25.24 | |
18 | 7 | 6 | Мітч Ларкін | Австралія | 25.24 | |
20 | 7 | 2 | Марек Ульріх | Німеччина | 25.27 | |
21 | 7 | 8 | Bohdan Kasian | Україна | 25.31 | |
22 | 5 | 8 | Джош Бівер | Австралія | 25.44 | |
23 | 5 | 2 | Шейн Раян | Ірландія | 25.48 | |
24 | 6 | 7 | Гай Барнеа | Ізраїль | 25.52 | |
25 | 4 | 4 | Мохамед Самі | Єгипет | 25.55 | |
25 | 7 | 1 | Віктор Стаселович | Білорусь | 25.55 | |
27 | 4 | 6 | Чарлз Хоккін | Парагвай | 25.56 | |
27 | 5 | 7 | Габор Балог | Угорщина | 25.56 | |
27 | 6 | 0 | Дмитро Гурницький | Україна | 25.56 | |
30 | 7 | 9 | Ке Чженвень | Сінгапур | 25.58 | |
31 | 7 | 0 | Кацпер Стоковський | Польща | 25.63 | |
32 | 6 | 9 | Ле Нгуєн Пол | В'єтнам | 25.64 | |
33 | 4 | 8 | Маркус Лі | Норвегія | 25.71 | |
34 | 4 | 5 | Ральф Трібунцов | Естонія | 25.78 | |
35 | 5 | 9 | Гитіс Станкевічюс | Литва | 25.90 | |
36 | 4 | 2 | Robinson Molina | Венесуела | 25.94 | |
37 | 4 | 7 | Деніел Гантер | Нова Зеландія | 26.02 | |
38 | 4 | 9 | Габріел Лопес | Португалія | 26.05 | |
39 | 3 | 4 | Гіртс Фелдбергс | Латвія | 26.27 | |
40 | 3 | 3 | Крістофер Куртіс | Барбадос | 26.42 | |
41 | 3 | 5 | Мехді Бенбара | Алжир | 26.57 | |
42 | 3 | 6 | Дрісс Лахрічі | Марокко | 26.60 | |
43 | 3 | 7 | Мадгу Пратхапан | Індія | 27.17 | |
44 | 3 | 2 | Давід ван дер Кольфф | Ботсвана | 27.67 | |
45 | 3 | 1 | Наранг Порнсіріпорн | Таїланд | 27.84 | |
46 | 2 | 7 | Джувел Ахммед | Бангладеш | 28.50 | |
47 | 1 | 4 | Мугаммад Хан | Пакистан | 28.97 | |
48 | 3 | 8 | Джайган Одлум-Сміт | Сент-Люсія | 29.95 | |
49 | 3 | 0 | Набеель Гатум | Палестина | 30.69 | |
50 | 1 | 3 | Thol Thoeun | Камбоджа | 30.72 | |
51 | 2 | 6 | Сантісук Інтхавонг | Лаос | 31.96 | |
52 | 2 | 1 | Біллі-Скотт Іракозе | Бурунді | 33.14 | |
53 | 2 | 8 | Рамзійор Хоркашев | Таджикистан | 33.89 | |
54 | 2 | 5 | Ебрагім Аль-Малекі | Ємен | 34.07 | |
55 | 3 | 9 | Аблам Авуссу | Бенін | 34.47 | |
1 | 5 | Адама Ндір | Сенегал | DNS | ||
2 | 4 | Моріс Біл | Сьєрра-Леоне | |||
2 | 2 | Чаоїлі Аонзудін | Коморські Острови | |||
2 | 3 | Тано Атта | Кот-д'Івуар | |||
4 | 0 | Омар Пінзон | Колумбія |
Півфінали
Півфінали розпочались 29 липня о 18:45.[4]
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Каміль Лакур | Франція | 24.30 | Q |
2 | 5 | Метт Греверс | США | 24.65 | Q |
3 | 2 | Павло Санкович | Білорусь | 24.74 | Q |
4 | 3 | Йонатан Копелев | Ізраїль | 24.84 | Q |
5 | 6 | Григорій Тарасевич | Росія | 24.86 | |
6 | 1 | Гільєрме Гвідо | Бразилія | 24.91 | |
7 | 7 | Вон Ян Цзюн | Південна Корея | 25.02 | |
8 | 8 | І геде Сіман судартава | Індонезія | 25.04 | NR |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Дзюнія Коґа | Японія | 24.44 | Q |
2 | 5 | Сюй Цзяюй | Китай | 24.67 | Q |
3 | 6 | Джастін Ресс | США | 24.70 | Q |
4 | 3 | Жеремі Страв'юс | Франція | 24.81 | Q |
5 | 2 | Річард Бохуш | Угорщина | 24.88 | |
5 | 7 | Апостолос Хрістоу | Греція | 24.88 | |
7 | 1 | Томаш Полевка | Польща | 24.95 | |
8 | 8 | Хавєр Асеведо | Канада | 25.13 |
Фінал
Фінал відбувся 30 липня о 18:05.[5]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 4 | Каміль Лакур | Франція | 24.35 | |
2 ! | 5 | Дзюнія Коґа | Японія | 24.51 | |
3 ! | 3 | Метт Греверс | США | 24.56 | |
4 | 1 | Жеремі Страв'юс | Франція | 24.61 | |
5 | 6 | Сюй Цзяюй | Китай | 24.74 | |
6 | 2 | Джастін Ресс | США | 24.77 | |
7 | 7 | Павло Санкович | Білорусь | 24.83 | |
8 | 8 | Йонатан Копелев | Ізраїль | 24.85 |
Примітки
- ↑ Розклад змагань (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 28 липня 2017. Процитовано 30 липня 2017.
- ↑ Стартовий список [Архівовано 29 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Результати запливів [Архівовано 29 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Результати півфіналів [Архівовано 30 липня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- ↑ Final results